App Store Google Play

У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

30.09.2016 13:20
У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

Сьогодні, 30 вересня, в медіа-центрі «Дніпро-Пост» на прес-конференції про етно-фестиваль «Сірко-фест-2016», що заснований на історичних подіях повідомили: організатори фестивалю Ксенія Лутицька і Олександр Марченко, козак Лютий Андрій Сушко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

8 жовтня 2016 року з 11.00 стартує етно-фестиваль «Сірко-фест-2016» в Придніпрвську (зупинка Бази ОПС, вул. Виробнича, в’їзд в Зелену зону».

«Ми створюємо цей фестиваль для соціалізації дітей-сиріт. Вже запрошено 150 діток з інтернатів, бо вони - наше майбутнє. Буде велика волонтерська локація, цим нагадаємо що за 300 км. від нас продовжується війна», - підкреслила Ксенія Лутицька.

Олександр Марченко наголосив, що на Сірко-фесті не можна буде придбати алкоголь, цигарки чи інші шкідливі речовини, адже головна ідея заходу – показати молодому поколінню правильні життєві орієнтири.

«Ми представлятимемо козацьку культуру, показуватимемо вічні цінності. Будуть різноманітні бойові козацькі розваги, приготуємо козацьку їжу, влаштуємо сценічні шоу і, звичайно ж, будемо залучати до такого дійства глядачів», - розповів Андрій Сушко.

Організатори фестивалю запросили чотири Дніпропетровські рок-гурти, і назву одного з низ оголосили - це «Кімната Гретхен».

Буде велика дитяча локація з аніматорами та спортивною зоною. Також гості фесту зможуть відвідати такі майстер-класи:

  • козацькі;
  • кулінарні;
  • ковальські;
  • гончарні;
  • майстрування ляльки-мотанки;
  • українського етнічного розпису.

Фестиваль влаштовують на волонтерських засадах, тому вхід буде безкоштовним. «Сірко-фест 2016» - це мистецький простір для дорослих і дітей з величезною кількістю розваг та сюрпризів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...