App Store Google Play

Нардеп Князевич узяв під захист скандальну суддю Овчаренко

29.09.2016 13:40
Нардеп Князевич узяв під захист скандальну суддю Овчаренко

Сьогодні на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати розглядають питання про звільнення близько 30 суддів, які порушили присягу. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Телеграф.

Звільнити Наталію Овчаренко та Олександра Пироженка не вдалося, так як за відповідну постанову № 3581 проголосувало лише 160 народних обранців.

Під час обговорення питання Комітету з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич нагадав, що питання про звільнення Овчаренко вже розглядався в парламенті, але був повернутий знову до Вищої ради юстиції. Також Князевич зазначив, що висновок про порушення цим суддею присяги приймався попереднім складом Вищої ради юстиції до початку Революції Гідності.

"Ми пам'ятаємо цю історію про суддю Овчаренко і суддю Хадасевіч, це двоє суддів Кіровського райсуду міста Дніпра. Ми встановили це в комітеті і в сесійній залі - вони відмовилися виконувати доручення одного з "кураторів", - сказав Князевич і підкреслив, що рішення про порушення присяги Овчаренко було прийнято в зв'язку з її відмовою виконувати незаконне рішення режиму Януковича.

Крім того голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк повідомив, що, дійсно, рішення стосовно Овчаренко було прийнято ще в грудні 2013 року, новий склад ВРЮ не знайшла підстав для того, щоб залишати суддю на посаді.

Звільнення другого судді - Пироженка Олександра, народні депутати також не підтримали.

А ось Валерія Чорнобука (Апеляційний суд Дніпропетровської області, колишній голова Апеляційного суду Криму) парламентарії звільнили - «за» проголосували 229 народних депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...