App Store Google Play

Борис Філатов привітав педагогів до Дня працівника освіти

29.09.2016 20:30
Борис Філатов привітав педагогів до Дня працівника освіти

Сьогодні, 29 вересня, у Палаці дітей та юнацтва відбулося свято з нагоди Дня працівника освіти. На свято завітало 450 педагогів міста від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів та шкіл естетичного виховання. У тому числі, ветерани педагогічної праці та учасники АТО. Біля входу їх зустрічав духовий оркестр флотилії юних моряків.

Мер Дніпра Борис Філатов особисто зустрівся та привітав освітян міста. 19-ти найкращим працівникам освіти він вручив "Подяку міського голови" та сертифікати на 5 тисяч гривень.

"Професія педагога — це справжнє покликання душі.  Я сам із родини викладачів, два роки викладав у Митній академії", - зазначив Борис Філатов.

Мер Дніпра заявив, що має намір підвищити муніципальні надбавки освітянам ще на 10%, підкресливши, що педагоги мають отримувати гідну зарплатню. Цьогоріч муніципальна надбавка до заробітної платні освітянам складає додаткові 40%. Її отримують не лише вчителі, а й усі працівники галузі освіти.

"Місто запрацювало – і в наступний рік ми йдемо з серйозною перспективою перевиконання бюджету. Тому я вирішив виступити з ініціативою на черговій сесії міської ради, щоб підняти муніципальну надбавку працівникам сфери освіти ще на 10%", – повідомив мер Дніпра.

Також міський голова додав, що зараз планується покращувати матеріально-технічне забезпечення в школах та дошкільних закладах Дніпра.

Вчителька української мови у школі №105 Лариса Квітка сьогодні одна з тих, хто отримав почесні відзнаки. За плечима у педагога – 26 років стажу. Викладає у п'ятих та одинадцятих класах. Вона впевнена - хороший вчитель, перш за все, має любити свою професію та бути комунікабельним.

"Вчителів найбільше радують старанні та допитливі учні,  Приємно, коли твоя праця дає свої плоди. Як говорив педагог та письменник Василь Сухомлинський, “Серце віддаю дітям”. А нагорода, яку ми отримали до свята, — це, перш за все, повага до нашої праці", - захоплено зазначила пані Квітка.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...