App Store Google Play

Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

28.09.2016 10:00
Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

Як повідомив Дніпрограду один з донедавна активних членів Партії регіонів, вже не перший рік вище керівництво Опозиційного блоку приховує активного молодого сепаратиста. Причина проста – молодик є сином Олени Цвєтнової - беззмінної помічниці й особистого секретаря (з 1996 року) одного з лідерів ОБ Олександра Вілкула.

Микита Цвєтнов у 2014 році був адміністратором групи «Освободим Кривой Рог» («Антимайдан-Антихунта»), де регулярно розміщував агітаційні матеріали антиконституційного характеру, зокрема, електронні версії сепаратистської газети «Новороссия».

У 2015 році цей молодий ще прихильник самопроголошених республік, на відміну від багатьох колаборантів, які люблять міфічне новоутворення з теренів вільної України, покинув помешкання в Кривому Розі й перебрався на тимчасово окуповані території. Зараз він мешкає, за його ж словами, в Горлівці, інколи приїжджаючи до Донецька, а інколи й до РФ через ділянку державного кордону, що наразі не контролюється Україною. На особистих сторінках у соціальних мережах продовжує поширювати матеріали антиукраїнського характеру.

Цю інформацію, відому багатьом регіоналам, за даними співрозмовника, ретельно приховують від журналістів, адже її оприлюднення може завдати чергового удару по й без того суттєво понівеченій репутації політсили. Воно й не дивно, адже діяльність сина вірної секретарки криворізького нардепа тягне на ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.) Ця стаття передбачає строк покарання від 3 до 12 років позбавлення волі. Чи не тому Вілкул сховав язикатого малолітнього сепаратиста на окупованих територіях?

За словами інформованого джерела, інформація про сепаратистську діяльність Цвєтнова попадала в місцеві та навіть центральні ЗМІ, але в результаті особистого втручання народного депутата постійно доволі швидко зникає.

Втім, відомий український сайт «Миротворець» також підтверджує причетність Микити Цвєтнова до сепаратистсько-терористичної діяльності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...