App Store Google Play

Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

28.09.2016 13:20
Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

Сьогодні, на черговій чотирнадцятій сесії міськради VII скликання Володимир Міллер розповів, що за рахунок ефективний роботи міського бюджету, з'явилася можливість виділити додаткові кошти на соціально-економічний розвиток міста.

"У нас є перевиконання бюджету на 106%, це - 168 млн. грн. І ми сподіваюся, що у підсумку ця сума складе 173 млн. грн.", - зазначив Міллер.

Головний фінансист міськради зазначив, що існує три позиції, які обумовлюють це зростання бюджету: єдиний податок, ПДФО та земельний податок.

За його словами 66 млн. грн. буде розподілено департаменту благоустрою інфраструктури.

"В першу чергу витрати передбачають придбання техніки на комунальні підприємства, підготовки до опалювального сезону тепломереж, погашення заборгованостей і відновлення будівництва об’їзної, враховуючи співфінансування з центральним бюджетом», - додав він.

В Департамент транспорту і охорони навколишнього середовища буде делеговано 43,5 млн. грн.

"В основному витрати спрямовані на комунальне підприємство «Дніпропетровський електротранспорт». Серед запропонованих пунктів розподілу бюджетних коштів також виділення 20,7 млн грн на реконструкцію лінії тролейбусного маршруту № 13 (від перехрестя вул. Січеславська Набережна – вул. Володимира Мономаха до житлового масиву Парус), а також на капітальний ремонт трамвайних вагонів, тролейбусних машин, трамвайних колій і контактних мереж", - розповів Міллер.

36 млн. грн. розподіляється на департамент гуманітарної політики.

"Витрати йдуть на капітальні ремонти, придбання інвентарю, матеріального забезпечення шкіл і садочків, реконструкція КП "Водно спортивний комбінат Водоканалу" в рамках підготовки змагань 2017 року", - зазначив фінансист.

9 млн. грн. отримає департамент цивільного правопорядку і цивільного захисту, 7,6 млн. грн. - управління у справах АТО на реабілітацію та оздоровлення осіб, які брали участь в бойових діях.

Рішення про розподіл коштів підтримали 46 депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...