App Store Google Play

Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

28.09.2016 11:40
Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

Аби вимагати щось від чиновника – йому слід дати нормальну зарплату. З такими міркуваннями депутати міськради ухвалили граничні розміри надбавок та премій для працівників органів місцевого самоврядування і таким чином встановили чималі зарплати для працівників мерії. Про це передає Дніпроград з місця події.

Згідно з проектом, міському голові, секретарю міськради, заступникам, директорам департаментів буде виплачуватися премія в розмірі до 800% від посадового окладу. Планується також виплачувати 50% премії за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, а також видавати допомогу в розмір окладу при виході у відпустку.

Так, головні спеціалісти відтепер отримуватимуть “на руки” 7,8 тис грн, начальники відділів – до 10 тис грн, начальники департаментів - до 16 тис грн.

“Це корелюється з зарплатами на ринку і на комунальних підприємствах міськради”, - пояснив головний фінансист міськради Володимир Міллер.

На думку керівництва мерії, нормальний рівень офіційних зарплат дозволить чиновникам чесно відповідати на питання журналістів і не брехати, пояснюючи, як вони годують родини на 3 тис грн.

Рішення було прийняте. У свою чергу, депутати звернулись до чиновників відповісти взаємністю – працювати ефективно, чесно і сумлінно. Під час обговорення питання на адресу функціонерів виконавчого комітету звучало чимало критики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...