App Store Google Play

У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

27.09.2016 20:00
У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

29 вересня о 15:00 в актовому залі Національної Металургійної Академії України відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини». Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook правозихисної групи "СІЧ".

На захід запрошені молоді та амбітні студенти з активною громадянською позицією, що прагнуть позитивних змін в державі і впевнені, що права людини є найбільшою цінністю.

Під час засідання будуть говорити про базові права та свободи людини, механізми їх захисту та реалізації, можливості кожного громадянина для втілення ідеї верховенства права.

Основна мета кінопоказу - розповісти молодим людям з активною життєвою позицією про те, як вони можуть вплинути на поточну ситуацію в державі, змінити її на краще та реалізувати свій потенціал.

Що таке людська гідність? Через що починається дискримінація? Що таке верховенство права, як користуватися нашими правами, щоб не завдати шкоди іншим?

Наша історія, наші здобуття, наш трамплін до майбутнього верховенства права у країні. І що з ним станеться – залежить виключно від них та нас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...