App Store Google Play

У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

27.09.2016 15:20
У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

Сьогодні, 27 вересня, в медіа-центрі «Мост-Дніпро» повідомили про те, що в Дніпропетровській області буде реалізовано унікальний проект «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні». На прес-конференції про таку подію розповіли регіональний координатор проекту Віра Гетьманчук; голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко; волонтер, тренер проекту Едуард Шаламов.

Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Три головні цілі програми: налагодження зв’язків з партнерами, співпраця з ініціативною молоддю та волонтерами. Уже два роки ми реалізовуємо прогресивні ідеї, спрямовані на деформацію мислення, в Запорізькій та Дніпропетровській областях», - наголосила Віра Гетьманчук.

Експерти планують виводити містян із зони комфорту з метою врегулювання конфліктних ситуацій та гуртування людей. Найближчим часом організовуватимуть різноманітні тренінги, курси, залучаючи до співпраці популярні молодіжні рухи.

«Наші плани координує Датський Червоний Хрест. Із Пакистану та Тбілісі надіслали кваліфікованих спеціалістів з даного питання. Вони провели майстер-класи і сертифікували дев’ять тренерів в Дніпрі, - розповіла Людмила Лашко. - Волонтерство в Дніпрі - дуже розповсюджене явище. І це, безперечно, показник прогресу. Усі вони з натхненням допомагають вирішувати актуальні проблеми жителів міста».

Організатори згуртовуватимуть щонайменш чотири тисячі дніпрян, переважно випускників шкіл та студентів. Також надаватимуть консультації внутрішньопереміщеним особам в модульних містечках.

28 вересня о 14.00 відбудеться офіційна презентація проекту «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні» за адресою вул. Троїцька 21г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...