Антоніна Ульяхіна заявила, що знає замовника провокаційний плакатів, що з’явилися наприкінці літа на різного розміру рекламних носіях вулицях Дніпра. Про це вона недвозначно сформулювала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
«Скільки витратив нардеп Немировський грошей на бігборди і чутки? Вгадайте! Де взяв?», - пише багаторічна лідерка місцевого осередку «Батьківщини».
Відомо, що у нинішньому скликанні Верховної Ради є лише один нардеп з таким прізвищем - Андрій Немировський, обраний за списками партії «Самопоміч», зараз член фракції «БПП-Солідарність».
Сам Андрій відреагував на звинувачення Ульяхіної не менш відверто, натякнувши на наявність у останньої психічних розладів. Про це «порошенківець» поспішив поставити до відома очільниця «Батьківщини» Юлію Тимошенко.
«Шановна Юліє Володимирівно, я звичайно розумію що восени настає «загострення», але іноді вигадки призводять до плачевних результатів ... вгамуйте свою тітку не смішить людей! Що стосується меду - якщо Ульяхіна вкрала у солдатів, - повинна повернути і вибачитися, отримати покарання!», - написав народний депутат 26 вересня.
Нагадаємо, що у різних частинах Дніпра з'явилися білборди з надписом «Не сдаваться! Тетя, верни мед бойцам!». У соцмережах стверджують, що повідомлення стосується рідної тітки лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко – Антонини Ульяхіної. У самій «Батьківщині» плакати називають «брудними технологіями».
Автор: Олекса ВАЛАХ