App Store Google Play

Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

27.09.2016 16:40
Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

Сьогодні, 27 вересня, на прес конференції очільник міста Борис Філатов розповів про розробку великого проекта реконструкції центральної частини міста. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Разом з будівництвом метро в Дніпрі почнеться масштабна реконструкція площі Героїв Майдану. Під час недавнього візиту в Анкару з компанією «Limak», генеральним підрядником добудови Дніпровського метро, ​​обговорювали проект реконструкції.

"Під час будівельних робіт на центральній площі, умовно кажучи, все розкопають і розберуть. Було б не розумно не скористатися цим і не провести роботи по реконструкції площі Героїв Майдану", - розповів Борис Філатов.

Цю ідею давно виношували головний архітектор області Ігор Богданов і архітектор Олександр Дольник. Їх практичні напрацювання були покладені в основу проекту реконструкції.

За словами мера міста дорога проспекту Дмитра Яворницького протяжністю не менше, ніж два квартали, буде заглиблена. Під площею буде влаштований публічний паркінг, де дніпряни і гості міста зможуть залишати свої автомобілі, виходити через систему ескалаторів і ліфтів і прогулюватися по пішохідній зоні.

"Площа Героїв Майдану фактично буде з'єднана в єдиний архітектурний комплекс з Європейською площею. Тут же будуть виходи зі станції метро Центральна, яку добудують в першу чергу, - розповів мер.

Оплачувати роботи по реконструкції центральної площі будуть з міського бюджету. За словами Бориса Філатова, на це буде потрібно 25-30 мільйонів євро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...