App Store Google Play

У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

26.09.2016 14:00
У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

Цієї суботи парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка гостинно прийняв ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» для дітей з особливими освітніми потребами та дітей-інвалідів.

Захід зібрав понад ста дітей, їх батьків, а також студентів-волонтерів Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара   та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Протягом дня на майданчику біля літнього театру виступали дитячо-молодіжні творчі колективи навчальних закладів міста, у тому числі і діти з особливими потребами. Окрім того, поруч працювали майстер-класи з виготовлення різних доробок, до яких активно долучалися всі дітлахи.

За словами організатора фестивалю, президента Дніпропетровської обласної організації «Ангел дитинства» Наталії Алексєєвої, з кожним роком фестиваль «Почути один одного» стає дедалі більш масштабнішим.

«Вже вчетверте спільно з управлінням освіти міської ради проводимо фестиваль і з кожним роком учасників  і глядачів стає все більше і більше. У вік Інтернету люди, на жаль, мало спілкуються наживо, а діти з інвалідністю тим паче. Тому таким заходом хочемо, щоб такі діти частіше розважалися, знайомилися, спілкувалися один з одним. Цього року акцент у проведенні фестивалю зробили на майстер-класи – діти разом зі студентами-волонтерами власноруч виготовляють різні доробки. Головне, що після таких заходів діти знаходять собі друзів і продовжують з ними спілкуватися і дружити», - розповіла Наталія Алексєєва.

Привітав усіх присутніх на фестивалі начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов. Він побажав усім учасникам наснаги, позивного настрою і гарно  виступити.

«Фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» - це острівок щастя, посмішок, радості. Насолоджуйтесь концертом», - зазначив Олександр Марусов.

15-річний Давид тішиться, що вже не вперше бере участь у цьому фестивалі. Хлопець полюбляє малювати, танцювати і дуже мріє стати поліцейським.

«Танцюватиму сьогодні з колективом. Полюбляю також малювати пожежні машини, а мрію стати поліцейським», - додав Давид.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...