App Store Google Play

У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

26.09.2016 12:40
У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

Сьогодні, 26 вересня, у медіа-центрі Zabeba.li представники депутатської комісії розповіли про інспектування сміттєзвалищ поблизу Дніпра та результати такого рейду. В прес-конференції брали участь: депутат Дніпровської міської ради Руслан Вишневецький та координатор ОО «ЕкоПатруля» Тетяна Лампіка. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За ініціативою мешканців Діївки була створена робоча група. Мета – перевірити полігон, який знаходиться під управлінням міської ради КП «ЕкоДніпро», та відслідкувати екологічне навантаження на місцевих жителів й розібратися із проблемою», - повідомила Тетяна Лампіка.

Руслан Вишневецький наголосив, що в цілому полігон працює і приймає відходи, проводиться рекультивація. Якщо на цій локаці і є певні порушення, то всі вони незначні.

Але виявилося, що на колишньому полігоні промислових відходів заводу «Шинник» досі ведуться роботи з утилізації сміття, чим забруднюють навколишнє середовище. Там працюють люди з донецькою пропискою.

«Фактично завод «ДніпроШина» припинив своє існування ще в 2013 році, після чого земля набула сільськогосподарського статусу. Але за фактом пшеницю там не вирощують, а от сміття – у повній мірі. Поверхневі і грунтові води забруднюються і, відповідно, течуть далі в саму Діївку. Така ситуація є небезпечною і для жителів усіх сіл, що знаходяться поряд», - попередила координатор «ЕкоПатруля».

Фахівці пообіцяли надалі контролювати вирішення цієї проблеми за підтримки міської влади і належного фінансування. Вони особисто переконалися, що дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...