App Store Google Play

Терпіти не можу бігову доріжку, - Марина Філатова

24.09.2016 18:30
Терпіти не можу бігову доріжку, - Марина Філатова

Перед самим стартом одного з наймасштабніших спортивних подій для Дніпра, кореспонденти «Дніпропетровської панорами» зустрілися з головним організатором і ідеологом «DniproEcoMarathon» Мариною Філатової. Про це передає Дніпроград.

Марафон це не просто подолання довгій дистанції – це момент подолання самого себе. Пробігаючи 42 км 195 м., спортсмен стирає межі фізичних можливостей людини. На межі можливого і неможливого. Не важливо, за який час ви подолаєте свою дистанцію. У будь-якому випадку – це велике життєве досягнення для будь-якої людини.

«Я почала бігати в 40 років і напевно не змогла б стати в цьому віці, наприклад відомим плавцем. Мабуть всередині мене було бажання зробити якийсь вчинок. В даному випадку біг на наддовгі дистанції. Я усвідомлюю, що можу те, чого не могла вчора, і цього можуть досягти абсолютно всі», - розповіла Марина Філатова.

На марафоні будуть люди, у яких мета – подолати дистанцію за будь-яку ціну. Але серед учасників стартують і професійні спортсмени, які побіжать чітко на результат.

«У мене такого завдання немає. Я досить повільний бігун. Моє приблизний час 5 годин. Може пробігу за 4:40 (посміхається). Для мене марафон – це змагання духа. Додам, що в забігу візьме участь і дітвора. Для них – це велика пісочниця. Вони всі отримають медалі. Потім будуть ними хвалитися в дитячому садку, школі», - наголосила організатор марафону.

У кожного великого міста є свій марафон, і проводиться він там, де сформоване бігове співтовариство.

Також Марина Філатова повідомила: «Ідея звичайно не нова, але в Дніпрі такого не було точно. Особливо в такому вигляді, коли біжать аматори, професіонали та еліта бігового спорту України. Перший напівмарафон, який я бігла, проходив у Києві. Потім були Лондон, Париж, Дніпро, Одеса. Підкреслю, що змагання, в яких приймати участь, не поступаються за якістю європейським забігів. Різниця тільки в кількості учасників. Наприклад, у паризькому марафоні було – 57 тис. осіб».

Зима все ближче. Будуть забіги на снігу?

– «Звичайно. Сама бігаю десь до мінус 15. Терпіти не можу бігову доріжку. Навіть якщо на вулиці зовсім погана погода, я краще день перечекаю. У людей є бажання, чому б і ні».

Ранкові зарядки для жителів міста будуть продовжуватися?

- «У мене є така мрія. Хочу зробити такі зарядки у всіх районах міста з трансляцією, що б людина, яка не зможе до нас приєднатися, змогла б повторювати вправи у себе вдома».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...