App Store Google Play

Як працюють "летючі загони" комунальників

22.09.2016 11:40
 Як працюють "летючі загони" комунальників

Завданням "летючих загонів" стала боротьба з написами на фасадах будівель, в яких вказані контакти анонімних сторінок в соцмережах і меседжерах, де можна купити психотропні речовини. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "34канал".

Оскільки знайти таких наркоторговців вкрай складно, мер Дніпра Борис Філатов закликав містян здавати адреси подібних графіті, а бригадам комунальників дав завдання оперативно зафарбовувати такі зображення. Кожен день комунальники знищують близько півсотні таких написів, правда, називають це сізіфовою працею.

"Ми зафарбовуємо, вони знову пишуть, ми знову зафарбовуємо, а вони знову пишуть. Потрібно змінювати свідомість у людей, виховувати молодь. А поки зафарбування цих написів - це найкращий спосіб боротьби", - розповів начальник КП УРЕА Валерій Тетяркін.

Поліція і муніципальна гвардія в свою чергу відловлює тих, хто малює ці написи - вже затримано групу підлітків, які писали на стінах електронні адреси, за якими можна купити наркотики.

«З ними проведено профілактичну роботу роз'яснювального характеру, в тому числі з їх батьками. Батьки відновлять покриття будинку, діти, я думаю, зроблять якісь висновки», - розповів заступник мера Михайло Лисенко.

Зв'язок через електронну пошту або соцмережі - прямого контакту між наркоторговцем і клієнтом немає, тому відстежити замовника написів важко, пояснюють в поліції.

"Зараз використовують навіть диспетчерів, які сидять на телефонах, а виконавець приймає замовлення в обумовлений час і обумовлених місцях", - пояснив заступник начальника відділу управління департаменту протидії злочинності Сергій Чечиль.

Штраф за малюнки на стінах будівель може сягати 1 000 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...