App Store Google Play

Палаючий бізнес: у Дніпрі поліція інсценувала масштабній підпал

22.09.2016 14:00
Палаючий бізнес: у Дніпрі поліція інсценувала масштабній підпал

ПалУ Дніпрі поліція інсценувала масштабній підпал підприємства, аби затримати групу паліїв на замовлення. Місцевий підприємиць, аби позбутись конкурентів, вирішв просто знищувати вогнем їхній бізнес. Повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області.

Таким чином був попереджено злочин по знищенню майна комерційного конкурента шляхом підпалу.

Повідомляється, що в кінці липня до правоохоронців звернувся громадянин, який пояснив, що до нього від раніше знайомого начальника служби безпеки одного з приватних підприємств надійшло замовлення на знищення майна комерційного конкурента в місті Дніпро.

"Потенційному виконавцеві замовили знищити майно підприємства-конкурента шляхом підпалу. Обіцяно винагороду за таку послугу в три тисячі доларів. Було встановлено, що обидва підприємства займаються виготовленням полімерної продукції і мають конкурентні стосунки, що підтвердило мотив зазначеного замовлення", - розповів заступник керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 Сергій Журавльов.

Спільними діями прокуратури і співробітників кримінальної поліції було встановлено особу потенційного потерпілого.

«Як з'ясувалося, підприємцю протягом 2015-16 років надходили повідомлення та погрози з вимогою припинити свою діяльність. Загрози вказували на конкурентів у сфері бізнесу », - додав Сергій Журавльов.

За словами заступника начальника - начальника кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області Олега Грозя перед поліцейськими стояло завдання задокументувати факт злочину так, щоб  у зловмисника не було можливості довести свою невинність.

"Так як замовник вимагав знищити майно конкурента шляхом підпалу, то нами були проведені оперативні заходи щодо імітації підпалу на замовному підприємстві. Складнощі звичайно були так як будь-яка пожежа може вийти з-під контролю. І завдяки злагодженим діям підрозділів правоохоронних органів, нам це вдалося зробити безпечно. І вже о шостій годині ранку в засобах масової інформації було розміщено інформацію про надзвичайну подію в обласному центрі. Саме фотодокази вимагав замовник у виконавця підпалу", - повідомив Олег Грозь.

За словами заступника начальника Головного управління, поліцейськими була задокументована остання зустріч замовника з виконавцем у ході якої відбулася передача винагороди за "виконану роботу".

"Замовник був задоволений оперативним і якісним виконанням роботи і розповів про плани щодо проведення подібних заходів до бізнес-конкурентів в інших регіонах України", - додав Олег Грозь.

Оперативними службами  було проведено ряд обшуків на підприємстві, де працює замовник підпалу.

Правопорушник зізнався про замовлення кримінального злочину. 

Підозрюваному судом АНД району Дніпра було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. В даний час ведеться слідство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...