App Store Google Play

На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

22.09.2016 17:40
На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

На Дніпропетровщину з Ріо повернулися тріумфатори Паралімпійських ігор. Додому приїхали учасники збірної України з футболу та пауерліфтери.

Спортсменів чекала команда прихильників: керівництво області, тренери, палкі вболівальники.

«Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області, - сказав заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков. - Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог».

Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю, робили фото на пам’ять та брали автографи. .

«Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу, - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський, - Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати».

«Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу», - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .

 «Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Вже завтра область чекає додому решту учасників Паралімпіади із Дніпропетровщини.

 

 

Дніпропетровщина зустрічає переможців Паралімпійських ігор.
"Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області. Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог», - розповів заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков.
Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю.
"Наші спортсмени наполегливо працювали і їм багато чого вдалося. Область завоювала 30 медалей - на 10 більше, ніж на минулій Паралімпіаді. Це дуже гідний результат", - розповіла начальник Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.
"Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу,. Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати", - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський,
"Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу", - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .
"Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них", - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...