App Store Google Play

Одруження онлайн? Тепер це можливо

21.09.2016 15:40
Одруження онлайн? Тепер це можливо

Тепер дніпряни можуть реєтрувати шлюб у будь-якому РАЦСі України, подавши заяву через Інтернет. Нову адмінпослугу можна отримати на порталі iGov.org.ua. Про це повідомляє Дніпроград з презентації в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

"На сьогодні жителі регіону можуть отримати на iGov уже 220 послуг. Портал iGov підвищує ефективність роботи держорганів, мінімізує корупційну складову і є зручним для людей. Щотижня в режимі онлайн запускаємо нові послуги. Долучилася до практичного сервісу і юстиція. Відтепер, не виходячи з дому, можна зареєструвати шлюб», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Молодята можуть самостійно обрати в якому РАЦСі хочуть провести церемонію (на iGov відразу даються фото РАГСів, щоб полегшити вибір). Он-лайн такоже можна обрати просту або урочисту церемонію, дату і час проведення заходу. Закохані заповнюють данні про себе та оплачують мито (звичайним банківським платежем або карткою через Інтернет).

"Співробітник РАЦСу перевіряє вашу заявку. Якщо все добре, надсилає вам у відповідь на email бланк заповнення. Ви можете підписати цей бланк електронно-цифровим підписом (тоді взагалі нікуди ходити не потрібно), або, якщо ЕЦП у вас немає, його потрібно роздрукувати, принести у РАЦС і підписати власноруч" - розповів керівник іт-направлення Дмитро Дубілет.

Про кожен етап виконання заявки та про готовність документів інформуватиме sms-повідомлення. Один клік – і послуга замовлена.

"Послуга доступна у Дніпрі та Дніпровському районі. Та незабаром розповсюдимо її на всю область. В електронному вигляді можна замовити й інші послуги РАЦСу – подати заяву на зміну імені, отримання свідоцтва про народження чи смерть, повторну видачу документів. Бгато хто питає, чи можна розлучитися он-лайн, то ми відповіжаємо - покині, і в майбутньому сподіаємося, що ця послуга не буде популярною серед одружених пар,  – зазначив начальник Головного територіально управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.

Нагадаємо, що Дніпропетровська область першою в Україні почала переводити адміністративні послуги в електронний формат.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...