App Store Google Play

Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

16.09.2016 10:00
Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

У них зовсім різні професії, та об’єднує одне – вони справжні майстри своєї справи. Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі – понад шість десятків мешканців Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди. Про це повідомляють на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград. 

«Я щиро дякую вам за самовідданість та професіоналізм. Завдяки таким людям наша країна та регіон розвиваються в сфері економіки, освіти, культури. Зичу вам міцного здоров’я та миру», - звернувся до нагороджених заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Серед нагороджених - Юрій Козило. Чоловік викладає історію у Солонянській школі №1. За багаторічну кар’єру вчителя встиг виховати не одне покоління учнів, якими нині пишається.

«В серпні було 40 років, відколи я працюю в школі. Вчитися до мене вже прийшли правнуки. 5 моїх учнів нагороджували сьогодні, - розповів чоловік. – Обласну відзнаку отримав вперше та дуже тішуся з цього. Це означає, що оцінили мою працю».

Загалом державними та обласними нагородами відзначили 65 мешканців області. Вони працюють у найрізноманітніших сферах: механіки, слюсарі, лікарі, гірники, приватні підприємці, волонтери.

Відзнаки вручив заступник голови ОДА Каміль Примаков. Серед нагород - орден княгині Ольга ІІІ ступеня. Загалом вручили 65 відзнак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...