App Store Google Play

У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

15.09.2016 13:20
У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

Сьогодні, 15 вересня, про те, як влаштовані служби таксі в Дніпрі розповіли досвідчені автомобілісти Максим М’ясников та Сергій Повєрін на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

«В нашому місті немає жодної служби таксі, офіційно така послуга має назву «Центр з надання інформаційних послуг», - повідомив Максим М’ясников. – Тобто звичайна людина телефонує на рекламну коротку ліню, Інформаційний центр приймає замовлення і продає такі дані таксистам. Нажаль, ще й не існує жодного контролю: ні технічного, ні медичного».

Учасники прес-коференції наголосили, що в Україні 80% водіїв таксі є непрофесіоналами своєї справи. Загалом це люди, яких звільнили з основного місця роботи і вони шукають підробіток. Влаштуватися до такого центру просто: зателефонувати, сказати номер автомобіля, заплатити внесок і готово!

Отримати ліцензію наразі складно, дорого і довго, тому автоперевізники відмовляються від такої, майже нереальної, процедури. Також насувається проблема шаленого подорожчання послуг таксистів через підняття цін на паливо.

«Заробіток у нас теж невеликий, тому свою професію називаємо: «Таксист до першої несправності машини», - промовив Максим М’ясников.

Тож автомобілісти Дніпра збираються подавати прохання до місцевої влади, аби спрости процедуру легалізації таксі та максимально зменшити ціни на паливо. В іншому випадку дана професія взагалі може зникнути в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...