App Store Google Play

Хабарі з хитринкою: на Дніпропетровщині нові копи запрошують на чашку кави

14.09.2016 09:00
Хабарі з хитринкою: на Дніпропетровщині нові копи запрошують на чашку кави

Бажаючі «підзаробити» поліцейські придумують нові способи, як отримати гроші від правопорушників. Повідомляє Автовод, про що передає Дніпроград.

В Україні йде хвиля боротьби з корупцією. Для цього створено навіть нове відомство - НАБУ (Національне антикорупційне бюро України). Адаптуються до нинішньої ситуації і самі корупціонери - придумують нові витончені способи хабарництва.

Наприклад, поліцейські на Дніпропетровщині пропонують порушникам придбати їм по чашці кави. Відомий волонтер і член переатестаційної поліцейської комісії Артемій Щогла розповів, що один з таксистів, який підвозив його, надав інформацію про радянську схему хабара, підлаштовану під нинішні реалії.

«Поліцейські оновили схему. Піймавши водія за порушення, пропонують йому купити по склянці кави для них в конкретному кіоску. Радісний водій біжить до кіоску, де йому продавець каже, що за 2 склянки потрібно заплатити ... 450 гривень, - наголосив Щогла. - Постраждалі є і серед моїх знайомих. Коли їм запропонували купити кави за 400 грн, то вони заплатили 8 грн, поплескали по плечу продавця і поїхали. Поліцейські залишилися і без кави, і без грошей. У поліцію ніхто не звертався. Знаю від своїх знайомих, що такі випадки були в Одесі і столиці».

В патрульній поліції підтвердили, що про «поліцейсько-кавову мафію» не тільки чули, але і за останні місяці провели ряд перевірок. Підтвердили це і в Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіціі, і в моніторинговому відділі патрульної поліції.

«Інформація була, що таке нібито є в Одесі, Харкові, Дніпрі. Всю цю інформацію, всі чутки відразу відпрацьовували. Причому перевірки були негласними. Було таке, що сиділи в засідках, з біноклем. Ми самі зацікавлені, щоб хабарники не працювали в наших рядах, але жодного факту не підтвердилося!» - Повідомили у відділі моніторингу патрульної поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...