App Store Google Play

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

12.09.2016 12:40
У  Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс. Двоповерхову будівлю на Аржанова, 12 звели коштом обласного бюджету, закупили сучасний інвентар. Тепер тут проходитимуть змагання з більш ніж трьох десятків видів спорту. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

"Відкриваємо у Дніпрі новий спорткомплекс. Це перший такий об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Ми подбали про те, щоб наші спортсмени тренувалися у комфортних умовах. У будівлі є тренажерка та фітнесзал, а також велика зала для проведення змагань. Перший турнір з бадмінтону пройде у новому спорткомплексі вже цього тижня", – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Спорткомплекс почали будувати ще у 2001 році.

"Звели двоповерхову «коробку», підключили каналізацію та воду. За кілька років кошти закінчилися, а споруда перетворилася на черговий довгобуд. У 2015-му роботи відновили", – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Коштом обласного бюджету утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі. Закупили електронне табло, нові сітки, стійки, ворота.

У спорткомплексі буде також онлайн трансляція всіх міських чемпіонатів. За професійною грою наших спортсменів зможуть спостерігати з усіх куточків країни.

Тепер на першому поверсі спорткомплексу – фітнесзал і тренажерка. На другому – великий ігровий спортзал для баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та міні-футболу.

Останнім видом спорту вже кілька років професійно захоплюється Ігор Гудінов.

"Тепер улюбленою грою буду займатися у новому спорткомплексі. Тут чудові умови: від роздягалень до самого поля", – сказав він.

Щодня у новому спорткомплексі займатимуться близько 800 спортсменів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...