App Store Google Play

Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

12.09.2016 18:20
Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

В нашій країні тривають глибинні реформи, результатом яких має стати залучення представників громад до прийняття важливих рішень, що впливають на їхнє життя. Сьогодні в Україні стартував відбір об'єднаних територіальних громад, для становлення і розвитку яких буде надавати комплексну підтримку програма DOBRE (Децентралізація - шлях до кращих результатів і ефективності). Про це під час прес-конференції розповів керівник програми DOBRE Беррі Дж. Рід.

За словами Беррі Дж. Ріда, DOBRE – це спроба підтримати реформу децентралізації, програма розрахована на 5 років і передбачає бюджет в 50 мільйонів доларів.

"Згідно з програмою планується активна співпраця з місцевою владою, щоб сприяти кращому розумінню потреб суспільства, вести ефективне планування роботи в цілому, якісно надавати послуги. Іншим напрямком є ​​співпраця з членами громад, громадянським суспільством для того, щоб переконатися, що вони готові бути активними партнерами в процесі управління ", - розповів керівник програми.

Територіально програма охоплює 7 областей України - Івано-Франківську, Харківську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську і Миколаївську.

"У цих семи областях ми будемо відбирати об'єднані громади (25 - на першому етапі відбору і в цілому 75 - за час впровадження програми) для надання їм в подальшому технічної та фінансової підтримки", - підкреслив Беррі Рід.

Протягом вересня-жовтня територіальні громади повинні заповнити анкети, вказати всю необхідну інформацію про себе. Після цього керівники програми оберуть найкращих, зважатимуть на попередні результати роботи та на їхній досвід.

Заявки на участь у відборі можна подати до 5 жовтня 2016 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...