App Store Google Play

Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

10.09.2016 10:30
Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

Міський голова Дніпра Борис Філатов у звичній манері привітав мешканців міста з святом дня його народження. При цьому крім офіційної заяви біля монументу Олександру Полю - видатному підприємцю, що фактично розбудував промисловий гігант на Дніпрових порогах, Філатов дуже тепло і щиро привітав містян на власній сторінці в соціальній мережі.

"Дорогі дніпряни!

Цьогоріч ми з вами святкуємо чергову річницю із дня заснування величного міста на Дніпрі. За роки існування наш Дніпро бачив зміни епох, прожив сторіччя відкриттів і звершень.

Та попри безліч випробувань Дніпро завжди доводить – це сильне місто щирих людей.

У всі роки славетну історію Дніпра творили люди. Вона переплетена долями мільйонів. Це імена видатних і ще невідомих світові геніїв. Промисловці й підприємці, педагоги й лікарі, архітектори й митці – дніпряни всіх професій є, перш за все, патріотами свого міста.

Дніпро живе в ритмі мільйону сердець, які закохані в нього й пишаються ним. Велич і сила заводів, затишок і краса парків, культурний калейдоскоп традицій майже сотні національностей – усе це поєднало в собі наше місто. І нині кожен з нас – творець його літопису.

Дніпро – український феномен. Це місто, яке відстояло свободу цілої країни. Це дім, який готові захищати його мешканці. Рідна земля, яку бережуть у серці навіть за сотні кілометрів від дому.

Із Днем народження, рідне місто! Зі святом, дорогі земляки!". - йдеться в офіційній заяві очільника Дніпра.

Водночас з своїми десятками тисяч підписників Борис виявився більш простим і домашнім.

"Сьогодні буде багато пафосних слів. Чиновники і політики будуть змагатися в красномовстві і присвячувати Дніпру оди.
Скажу коротко. Колись велика Марлен Дітріх сказала: "Любов до міста обумовлена почуттями, якими в ньому вдалося випробувати". Народився. Навчався. Працював. Зустрів єдину. Тут живе моя сім'я. Тут поховані мої батьки. Це місто - це все, що у мене є.

З Днем Народження, Дніпро. З Днем Міста, моя любов. Тобі 240. А може ще й більше. Але коли мова йде про любов, то хіба вік має значення?" - написав міський голова Дніпра у себе на сторінці.

 

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...