App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра

10.09.2016 12:00
Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра
Привітання народного депутата Андрія Денисенка з Днем Дніпра
 
"Цей день міста в мого рідного Дніпра є особливий. Дніпро уперше святкує свій день з новою патріотичною владою, з новою очищеною назвою, новими масштабними планами і першими успіхами на новому шляху.
 
З небаченими досі городянам розмахом і енергією вичищаються і освітлюються мікрорайони, прибираються і звільняються від ларькових хащів вулиці, зноситься віковічний сухостій, запускаються мертві роками ліфти і, попри вереск і всі скарги і позови вілкульні на виділення кожної бюджетної копійки - асфальтуються внутріквартальні дороги, будуються стадіони і саджаються квіти.
 
Міський голова, а за ним його заступники, нові чиновники і депутати безпрецедентно відкриті, близькі до людей і відгукуються на кожне поставлене питання. Знаю це не лише із фейсбуку, а з десятків власних звернень і живого спілкування зі знайомими, сусідами і виборцями.
 
Дніпро змінюється, оживає його сильний й величний, приспаний і зневажений папєрєднікамі дух, закладаються підвалини і муруються обрії міста майбутнього. Після кожної революції в нас прийнято порівнювати досягнення із 13-м роком. Так от, одна красномовна цифра - назустріч дню міста і навздогін першому вересня. В моєму рідному Шевченківському, колишньому Бабушкінському районі, на ремонти шкіл і дитячих садочків, закупівлю для них меблів і обладнання цьогорік із місцевого бюджету виділено у 4 рази більше коштів, ніж у "стабільному" 2013 році під дбайливим керівництвом керівництвом Партії регіонів та її місцевих вождиків.
 
І причина одна - красти, брехати і зловживати владою у Дніпрі стали рівно в чотири рази менше, а працювати - рівно в чотири рази більше. І зміни, перші, але вже помітні - поруч з нами і посеред нас.
 
Саме цього роками чекали дніпряни, і в тому числі саме заради цього нового дихання своєї малої батьківщини ми робили революцію і боронимо нашу велику Україну.
 
Слава Дніпру! Слава Україні! З днем народження, рідне місто!"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...