App Store Google Play

Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

09.09.2016 17:00
Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

Представник Асоціації молодих донорів України у Дніпрі Вікторія Іванова розповіла, як Donor.ua та дніпровський планетарій вирішили віддячити містянам за їх допомогу.

В Дніпрі стартувала соціальна акція, разом з Donor.ua і дніпровським планетарієм. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі «Мост-Дніпро».

«В рамках системи лояльності Donor.ua, всі донори, які реєструються в системі і здають кров, в якості подяки можуть скористатися запропонованими подарунками, серед них відвідування планетарію», - зазначила Вікторія Іванова.

Аби скористатися такою можливістю, людина має зареєструватися на ресурсі (в базі донорів), здати кров, після чого, документально підтвердити свою дію: в особистому кабінеті завантажити скан або фото довідки. Адміністратор підтверджує здійснену здачу крові, після чого, донору нараховується 100 бонусів.

«Бонуси можна буде в подальшому обміняти на наявні пропозиції. Після чого, людина отримує унікальний код, з яким приходить в той чи інший заклад і отримує свій подарунок», - розповіла представник Асоціації молодих донорів.

За словами Вікторії Іванової, крім відвідування планетарію, донори також мають можливість відвідати театр ім. Горького, зоопарк в парку ім. Л. Глоби, роледром, батут і багато іншого. Подарунки надаються організаціями міста та України в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...