App Store Google Play

У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

09.09.2016 11:20
У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

На Дніпропетровщині почали пояснювати тонкощі створення проектів і шляхи винайдення інвесторів не тільки громадським організаціям, а й держслужбовцям, що допоможе створити співпрацю між владою і громадою у досягнені спільних результатів.

Нещодавно перший тренінг провели фахівці Центру міжнародного грантрайтінга у Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

Є цікава ідея – можеш отримати гроші на її реалізацію. Держслужбовцям області розповіли, як працювати у тандемі з громадськими організаціями та отримувати гранти на реалізацію спільних проектів. 

«Дніпропетровщина йде шляхом децентралізації. Потрібні нові підходи у розвитку громад. Один з таких – розробка грантових проектів. Щоб допомогти громадським організаціям та об’єднаним територіальним громадам області втілювати задуми у життя, при облдержадміністрації створили Центр міжнародного грантрайтінга. Його фахівці допомагають розробляти грантові проекти та представляти їх на міжнародних конкурсах», – розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Тренінги з грантрайтінга вже проводили для громадських організацій та об’єднаних територіальних громад регіону, розповіла координатор Центру міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській ОДА Ольга Катко.

«На часі – тренінги для держслужбовців. Ми розповідаємо, що таке грантові проекти, як знайти міжнародних донорів, як налагодити співпрацю з громадськими організаціями та працювати у тандемі з ними», – зазначила Ольга Котко.

Зустріч проходить у незвичному для держслужбовців форматі. Ніяких круглих столів та чіткого регламенту, натомість – максимум живого спілкування та цікавих практичних завдань.

Після невеличкої теоретичної частини учасників тренінгу ділять на чотири групи. Кожній дістається власна тема для написання грантового проекту.

«Нам запропонували такі теми – протидія корупції, правова освіта, енергоефективність та екологічна безпека. Ми обрали останню, – ділиться учасник тренінгу Максим Садовой. – Придумали, як збудувати сміттєпереробний завод».

Після презентацій, учасники тренінгу разом із фахівцями Центру міжнародного грантрайтінга при ОДА розбирають помилки. 

Наступний тренінг Центру міжнародного грантрайтінга запланований на кінець вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...