App Store Google Play

У Дніпрі до Дня міста відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

09.09.2016 08:30
У Дніпрі до Дня міста відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

8 вересня, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрилася Х Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра». Захід відвідали представники Дніпровської міської ради, художники, студенти театрально-художнього коледжу, поціновувачі мистецтва.

«Сьогодні традиційно напередодні Дня міста даємо старт святковому марафону заходів, відкриваючи вже вдесяте виставку «Чарівні барви Дніпра». Багато художників упродовж року ретельно готуються до цієї події. Тут представлені роботи різних жанрів, зокрема живопис, скульптура, портрети, натюрморти, графіка тощо. Запрошуємо дніпровців і гостей міста до виставкової зали помилуватися представленими роботами», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

За словами голови Дніпровської організації Національної спілки художників України Василя Мірошниченка, експозиція складається із понад 250 робіт художників не лише з Дніпра й області, а й з інших куточків України.

«Виставка працюватиме місяць. Її підсумки підбиватимемо в жовтні, до Дня художника. Особливістю цьогорічної виставки стане вручення премії ім. Григорія Чернявського,  нашого земляка, народного художника. Вона присуджуватиметься учасникам виставки вперше. Вручення премії відбудеться під час закриття виставки у трьох номінаціях: живопис, графіка та скульптурно-декоративне мистецтво», - зазначив Василь Мірошниченко.

«Дуже сподобалися представлені роботи – багато картин, розмаїття барв вражають. Найбільше сподобалися пейзажі та портрети. Мрію, що колись і мої роботи тут будуть», – ділиться  студентка театрально-художнього коледжу Айсел.

Виставка працюватиме до 8 жовтня у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України (Січеславська Набережна,11).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...