App Store Google Play

Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

09.09.2016 18:00
Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

9 вересня о 15.00 в кінотеатрі «Супутник» відбулося нагородження провідних працівників в галузі фізичної культури і спорту. Найкращим активістам заступник міського голови Олександр Шикуленко, директор департаменту гуманітарної політики Геннадій Глядчишин та депутат міської ради Наталія Демидова вручали подяки міського голови та пам'ятні подарунки. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Захід провели в переддень святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, що припадає на другу суботу вересня (Наказ президента від 29 червня 1994 року 340/94).

«Традиційно у цей день перші обличчя міста нагороджують найкращих тренерів. Ми працюємо не один десяток років, тому дуже приємно отримувати заохочення та підбивати підсумки наших старань», - розповіла у спеціальному інтерв’ю Дніпрграду заступник директора КПНЗ МДЮСШ з ігрових видів спорту Дніпровської міської ради Наталя Дубовська.

Кращими з кращих стали директори дитячо-юнацьких шкіл міста, комунальних підприємств, голови фізкультурно-спортивних товариств, голови міських федерацій з різних видів спорту, видатні тренери-викладачі, представники Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету та ветерани спорту. Завдяки професійним якостям цих людей спортивний рівень нашого міста зростає з кожним роком.

«Тільки за минулий рік наші спортсмени завоювали 1791 медаль різного номіналу, 17 з них – на Чемпіонаті світу, 28 – на Чемпіонаті Європи, - наголосив заступник міського голови. - Міська влада і надалі максимально сприятиме розвитку спортивній системі».

В місті Дніпро працює 30 спортивних шкіл, 77 федерацій з різних видів спорту, проведено близько 300 спортивно-масових заходів, чемпіонатів та кубків міста та більш 30 змагань міжнародного рівня. Сьогодні наші спортсмени гідно представляють Дніпро та виборюють перемоги. Дніпро – спортивна столиця України!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...