App Store Google Play

Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

09.09.2016 12:20
Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

23-річного Євгена до лікарні Мечникова привезли 15 серпня і до сьогоднішнього дня медики боролись за його життя. До війни хлопець працював охоронцем, втім щойно ризвали - пішов до армії. Відслужив добровольцем, потім повернувся на службу за контрактом. Подробиць трагічного поранення не памятає. У свідомості тільки два спогади — як був на позиції, а наступний — як приходить до тями після операцій.

Сестрі пораненого побратими Євгена розповіли, що хлопець отримав мінно-вибухове поранення під Старогнатівкою. До лікарні його доставили гелікоптером. Оперували спочатку нейрохірурги — у хлопця було багато осколків у мозку.

За словами головного лікаря Сергія Риженко, без допомоги нейрохірургів хлопець міг загинути просто на операційному столі  - мав важку черепно-мозкову травму і осколки в головному мозку.

Нейрохірурги діставали уламки всю ніч і зробили це вдало - боєць вижив. Однак під час обстеження виявили проблеми із серцем. 

Наступний етап лікування — операція на серці. Її проведуть в Києві лікарі з інституту Амосова.

Як розповів Василь Лазоришинець, директор національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, операція буде виконуватись на відкритому серці. Лікарі дістануть осколок, який застряг дуже близько до коронарних артерій. Якщо він зачепить коронарну артерію, може викликати інфаркт.

Транспортувати Євгена до Києва планують у понеділок. Якщо медики встигнуть зробити всі необхідні процедури до того часу, прооперують хлопця того ж дня. 

Сестра бійця Олена Побігуца вірить у професіоналізм лікарів і вдячна за порятунок брата. Олена впевнена, що вже незабаром Євген своїми ногами вийде з лікарні і поїде додому.

9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...