App Store Google Play

До старту опалювального сезону – місяць: як міста та райони Дніпропетровщини готові до зими?

08.09.2016 16:40
До старту опалювального сезону – місяць: як міста та райони Дніпропетровщини готові до зими?

Дніпропетровська область майже повністю готова до опалювального сезону. Він стартує 15 жовтня. До холодів приводять до ладу тепломережі, котельні, житлові будинки, соціальну сферу. Про підготовку до зими міста та райони області, а також керівники комунальних і енергопостачальних підприємств звітували на колегії у Дніпропетровській ОДА. На ній підбили підсумки роботи за останні чотири місяці.

«До 1 жовтня Дніпропетровщина має бути стовідсотково готовою до зими. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні відразу, як буде така потреба. Керівники міст і районів області особисто несуть за це відповідальність. Вони звітують, що провели всі заходи з підготовки до опалювального сезону. Однак головним підтвердженням підготовки є підписані паспорти та акти готовності», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Усього в області перевірять 15,5 тисячі будинків. На сьогодні паспорти готовності отримали понад 14 тисяч багатоповерхівок. Пасуть задніх Жовті Води та Новомосковськ.

Спеціалісти оцінили стан 1426 котелень: вони технічно готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще 55 котелень.

Підписано 144 акти готовності котелень до зими. Найгірші показники у «Теплоенерго» Дніпра та «Криворіжтепломережі» Кривого Рогу: тут жодного акту.

«У нас декілька теплових підприємств. Основне – «Міські теплові мережі». Воно на 99% готове до зими. «Теплоенерго», дійсно, відстає, але протягом тижня ми виправимо ситуацію», – запевнив заступник директора департаменту житлового господарства Дніпра Владислав Грицай.

«Котельні Кривого Рогу в технічному плані готові розпочати опалювальний сезон хоч завтра. До 1 жовтня завершимо опробування резервного котла на центральній котельній. У соціальній сфері паспорти готовності підписані повністю, до 20 вересня завершимо по житловому фонду», – пообіцяв заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.

Майже стовідсотково готові прийняти теплоносії школи, дитсадки та лікарні області. Слід пришвидшити підготовчу роботу в Марганці та Першотравенську, а також у Васильківському, Верхньодніпровському та Магдалинівському районах.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців. Нині встановлено майже 2,4 тисячі лічильників, план – близько 7 тисяч.

Найкраща динаміка з монтажу лічильників тепла у Кривому Розі – 51%, Дніпрі – 42%, Новомосковську – 21,2%. Відстають КП «Жовтоводськтепломережа», «Павлоградтеплоенерго» та Тернівське ЖКП.

«У технічному плані області нічого не завадить своєчасно розпочати опалювальний сезон. Ми знаємо свої слабкі місця, але маємо сили та ресурси задля стабільного проходження зими. В умовах холодів ми всі повинні бути єдиним цілим», – нагадав директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Андрій Коломоєць.

Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 481 котельня, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та вишів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...