App Store Google Play

Як отримати землю від держави учасникам АТО?

07.09.2016 14:20
Як отримати землю від держави учасникам АТО?

7 вересня на прес-конференції про порядок і статистику забезпечення земельними ділянками учасників АТО розповіла в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Катерина Чередник. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма видачі земельних наділів набирає обертів. Цього року виділено державою 2,5 млн. грн. на оформлення необхідних документів. Будь-який учасник бойових дій у зоні АТО має позачергове право на отримання землі відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Темпи розподілення ділянок, порівняно з минулим роком значно виросли.

«Ми провели аналіз роботи за чотири місяці 2015 року і за чотири 2016. Результати, дійсно, вражаючі: 1754 і 5528 опрацьованих заяв відповідно. – запевнила Катерина Чередник».

За останні три тижні Дніпропетровська область вийшла в лідери за кількістю отриманих земельних ділянок. Приблизно в 3-4 рази швидше мешканці Дніпропетровщини отримують свою частину землі, порівняно з мешканцями інших областей. Процедура передбачає підготовку та оформлення документів протягом 6 місяців, але завдяки зусиллям представників Держгеокадастру Дніпра, дана операція скоротилася вдвічі.

«22 райони Дніпропетровської області надають земельні ділянки, серед них є і рекордсмени. – сказала Катерина Чередник. – Дніпровський район надав 139 ділянок, Криворізький – 173, Синельніковський – 172, Нікопольський – 222».

Нагадаємо, всі громадяни України мають право на отримання землі від держави порядком, визначеним статтею 118 Земельного кодексу.

Теги: АТО, земля

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...