App Store Google Play

У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

07.09.2016 15:40
 У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

Відтепер дніпряни мають змогу електронно подати заявку на отримання безоплатних послуг адвоката, встати в чергу за довідкою «Дитина війни» і без бюрократичної тяганини зняти з реєстрації померлого родича. Про це повідомив Дмитро Дубілет на свій сторінці у Facebook.

«Ми запустили нові 4 послуги на iGov. Перша - це звернення за безоплатною правовою допомогою», - пише Дмитро Дубілет.

Нещодавно Мін'юст затвердив нову послугу для пільгових верств населення, проти яких проводиться кримінальна або адміністративна справа, а працівники iGov вирішили спростити її.

Заявник (або його довірена особа) оформлює заявку через iGov, і Центр безкоштовної правової допомоги призначає адвоката, який допоможе з представництвом в суді або в складанні процесуальних документів. Наразі послуга повністю електронна, поки що тільки в Дніпропетровській області.

Другою новою послугою є зняття з місця реєстрації в зв'язку зі смертю.

«Процедури, які доводиться пройти рідним у зв'язку зі смертю людини - це бюрократичний пекло. Ця "послуга" - один з безлічі безглуздих компонентів цього пекла. Але поки все це не спростили, запускаємо в електронному вигляді хоча б те, що є», - говорить Дмитро Дубілет.

Також відтепер видача довідок "Дитина війни" є частково автоматизованою.

«Повністю від очного візиту тут позбутися не вдається, але хоча б скорочуємо кількість візитів на один», - зазначає Дубілет.

А ось останню на сьогодні і ймовірно змістовну послугу керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет вирішив залишити поки без коментарів:

«А про четверту послугу розповім до кінця тижня окремим постом», - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...