App Store Google Play

Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

07.09.2016 13:40
Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

7 вересня під час сесії вже Дніпровської міської ради сьомого скликання, в розпал обговорення питання щодо прийняття програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки невідомий пройшов у сесійну залу, поклав на стіл депутата від Опозиційного блоку предмет і спокійно вийшов із зали.

Як з'ясувалося вже за кілька секунд, предметом виявився льодяник у формі чоловічого статевого органу на паличці. Про це стало відомо від самого Суханова, який почав вимахувати солодощами на адресу президії міської ради.

Головуючий на сесії міський голова Борис Філатов навіть перервав доповідь депутата Хозіна з приводу малозрозумілої для більшості присутніх реформи бюджетування і звернувся до Суханова з питанням "Що ви там мені показуєте!? Мені за моніторами не видко".

З'ясувавши, чим його хоче пригостити "опозиціонер", міський голова від такого подарунку відмовився, а Суханов залишив свою солодку іграшку на трибуні президії.

Відповідальність за перетворення сесійної зали на цирк з непристойними жартами поки ніхто на себе не взяв. Сам Суханов стверджує, що таким чином з нього глузують прихильники чинної влади. Водночас представники правлячої коаліції та присутні журналісти зауважують, що хлопець, який приніс солодощі в залу, був схожий на кур'єра, а Суханов, побачивши "іграшку" не обурився, а навпаки, намагався передати її саме міському голові, відтак не виключено, що сам регіонал і є ініціатором вистави.

Нагадаємо, раніше Суханов уже відзначався ексцентричними "подарунками" і ніколи не ходить на роботу з порожніми руками. Нещодавно він намагався пронести в будівлю міськради пакет власного сміття, а потім - дати "хабаря" заступнику міського голови, викорситовуючи 10 гривень з печаткою терористичної організації "ДНР".

У Дніпрі була зареєстрована петиція щодо необхідності примусової психіатричної експертизи депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...