App Store Google Play

Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

06.09.2016 15:00
Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

6 вересня на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай оголосив програму підтримки ОСББ у Дніпрі. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Депутати розглянули заяви на проекти розподілення державних коштів та прийняли рішення. Тепер люди внесуть свою частину співфінансування, а держава свою.

«Ми вирішили виділити перший транш у розмірі 22 млн. грн. На основі цієї суми склали списки, – розповів Владислав Грицай. – До нас надійшло 721 звернення у рукописному та друкованому варіанті, врешті 15 млн. грн. вже розподілено».

Усі кошти даного проекту проходять через електронну систему публічних закупівель «ProZorro».

Директор департаменту висловив бажання внести депутатські кошти як частину співфінансування від громадян, але це ще необхідно затвердити офіційно. Найбільше фінансування у розмірі 50% від загального бюджету отримало ОСББ за адресою Тверська 2 на освітлення місць загального призначення.

Суму в розмірі 300 тис. грн. перераховано мешканцям проспекту Гагаріна 95А на ремонт труб для водопостачання, а 200 тис. грн – жителям вул. Чичеріна 40Б для заміни сантехсистеми. Ажіотаж на створення ОСББ в Дніпрі відбувався з початку літа, наразі проект знаходиться на стадії завершення.

«У цьому році прийом заявок завершено 15 серпня, але вже наступного року можна буде повторно звернутися до депутатів», – зазначив Владислав Грицай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...