App Store Google Play

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці

06.09.2016 11:00
Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці
Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час та отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини. Що цікавого заплановано на вересень, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Вивчати англійську можна безкоштовно. Дніпропетровська обласна бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія щотижня проводить низку курсів з англійської.
 
Щовівторка з 16.00 до 17.30 проходить експрес-курс для студентів «Activate English» - «Активуй англійську».
 
Щосереди о 17.00 - «Кіноклуб». Тут показують англомовні фільми та обговорюють їх з носіями мови.
 
Щочетверга з 16.00 до 17.30 – експрес-курс англійської для початківців.
 
Щосуботи з 14.00 до 16.00 можна поспілкуватися з носіями мови. Все ці заняття проходять у Центрі «Вікно в Америку» за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
У програмі бібліотеки у вересні також творчий вечір співака, композитора та золотого голосу Дніпра Олега Мелещука «Приїздіть до нас у Дніпро». Концерт розпочнеться 12 вересня о 16.30 у відділі читальних залів за адресою: вул. Савченка,10.
 
14 вересня о 10.00 також у відділі читальних залів пройде лекція біотерапевта. Отримати відповіді на всі запитання про біоритми людини, правильний час здорового сну можна під час заходу.
 
Дізнатися всю інформацію про отримання візи та візовий режим можна 21 вересня на виставці у відділі періодики за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
Корисні поради з кулінарії, садівництва та стилю можна отримати на заході «Вулик корисних порад». Він пройде 29 вересня з 9.30 до 12.30 у Бібліотечній альтанці біля приміщення бібліотеки за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...