App Store Google Play

Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

06.09.2016 21:00
Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

Сьогодні, 6 вересня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради Дніпра було прийнято програму розвитку велоінфраструктури міста. Програма розрахована на 2016-2020 роки, вона передбачає будівництво 328 кілометрів велосипедних маршрутів.

Як повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, відтепер в усіх капітальних ремонтах доріг буде враховуватися проектування доріжок для велосипедистів.

«Під час поточних ремонтів доріг і тротуарів будуть знижені бордюри, щоб переміщення було максимально комфортним», - додав заступник міського голови.

На засіданні було зазначено, що протягом п'яти років реалізації цієї програми міська влада планує виділити на велодоріжки 154 мільйони гривень.

Щоб керівництво міста звернуло увагу на проблеми велосипедистів, городяни нещодавно створили відповідну петицію. В результаті, представники виконкому розглянули цю петицію і задовольнили потребу місцян прийняттям програми розвитку інфраструктури.

Директор департаменту забезпечення діяльності Дніпропетровської міськради Олександр Литвин зазначив, що це поки що перша петиція, яка втілилася в життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...