App Store Google Play

Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

06.09.2016 14:20
Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

На Дніпропетровщині введено в експлуатацію 846 шкіл, а з них всього 740 пройшли перевірки і мають необхідні документи. Про те, з якими проблемами стикаються школярі найчастіше розповів в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв 6 вересня на прес-конференції у «МістДніпро», передає Дніпроград з місця події.

На думку експертів, часто погіршення здоров’я дитини починається саме з відвідування школи.

«Зазвичай, увага батьків щільно прикута до обставин у садку, а коли діти трохи дорослішають - батьки дещо втрачають пильність», - говорить  Андрій Кондратьєв.

Погіршуватись здоров’я дитини починає через невиконання працівниками шкіл встановлених норм та правил.

«Будь-то погане освітлення кабінетів, недосвідченість персоналу, погана вентиляція, або порушення правил зберігання та обробки продуктів харчування», - перелічує в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв.

За його словами всі ці недоліки зазвичай помічає комісія ГУ і при їх наявності школа залишається без необхідних документів аж до моменту усунення проблем.

У зв’язку з тим, що зазвичай перше вересня щороку приходить без змін, деякі школи відкриваються, не зважаючи на порушення.

«Наразі на Дніпропетровщині 740 шкіл  отримали необхідні паспорти, а з іншими 106, нажаль, ще є проблеми. Не секрет, що у деяких обласних школах немає, наприклад, місць для приготування харчів, або, одна школа не встигла за літо провести гарячу воду. Такі школи працюють, проте з особливостями», - розповідає фахівець.

Відтак, деякі школи на Дніпропетровщині користуються послугами постачання їжі.

Взагалі нагальними проблемами учбових закладів є саме харчування. Нерідко до установи контролю надходять скарги від батьків і Андрій Кондратьєв просить не припиняти їх слідкувати за виконанням правил і завжди звертатись.

«Батьки – найкращі контролери, ви частіше відвідуєте школи і тому маєте змогу спостерігати за всім», - додає він, нагадуючи, що звертатись краще на сайт установи, яка може вплинути на роботу вчителів та іншого персоналу шкіл, а саме ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...