App Store Google Play

Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

05.09.2016 21:00
Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

36-річний підприємець з Дніпра Дмитро Назаров, нещодавно проходив свідком по так званій «справі Корбана», сам потрапив до в'язниці. 11 серпня він був затриманий, поміщений в СІЗО, а 5 вересня суд відхилив його апеляційну скаргу про зміну запобіжного заходу.

Колегія суддів не пішла на зустріч доводам арештанта про слабке здоров'я і клопотанням, підписаним двома депутатами ВР, яких Назаров багатозначно назвав «героями Майдану». Не пройшла і теза про особисте дотриманні законів. Назаров так і сказав: «Я всіма фібрами готовий співпрацювати зі слідством». Але суддів це не розжалобило.

Хоча за очі Дмитра Назарова звали «господарем Шанхая» - знесеного пару тижнів назад стихійного ринку по вулиці Боброва, в провину йому ставиться аж ніяк не порушення правил торгівлі. Облпрокуратура вважає, що Назаров в 2013-2015 роках у складі організованої групи, куди, зокрема, входили адвокат Вікторія Медведєва і суддя Бабушкінського райсуду Віталій Циганков, шляхом підробки документів відібрав у городян нерухомості на загальну суму понад 68 млн грн.

До слова, адвоката Медведєву заарештували ще в липні. З суддею складніше - позбавити його недоторканості можна лише за згодою Верховної Ради, в якій, як уже згадувалося, знайшлося два «героя», готових взяти арештанта Нестерова на поруки. Можливо, і у судді Циганкова, який штампував липові приписи на користь Назарова, знайдуться в парламенті свої покровителі, якщо він, звичайно, раніше не пропаде безвісти - за прикладом свого київського колеги Миколи Чауса.

Сьогодні вже ясно, що «справа Корбана», роздута прокурорсько-суддівським синдикатом, лопнула. Всі учасники, крім підозрюваного та його адвокатів, виявилися ні на що не придатними виконавцями чужої волі, яким самим впору роль підсудних. Суддя Чаус - хабарник, свідок звинувачення Назаров - шахрай, начальник управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Степан Божило - фальсифікатор доказів. Останній, до речі, відбувся легким переляком, його «заслали» заступником прокурора в Миколаївську область. А адже це саме Божило вирішив використовувати людину з мутною репутацією, на якого в колишні роки неодноразово заводилися кримінальні справи і якого ось-ось мали були в черговий раз заарештувати, в якості головного лжесвідка проти Геннадія Корбана.

Звичайно, українська правоохоронна система деградувала, але не настільки, щоб в ній зовсім не залишилося порядних людей. І вердикт Апеляційного суду Дніпропетровської області від 5 вересня - зайвий тому доказ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...