App Store Google Play

60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

05.09.2016 08:30
 60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

У Дніпрі пройшов перший сімейний фестиваль "Місто професій". Шістдесят кілограм цукру і тиждень біля плити - це все, що знадобилося для приготування шести тисяч карамельок, які з’єднали в найбільший Герб країни.

На сімейному фестивалі діти могли не тільки дізнатися про різні спеціальності та професії, але і спробувати себе в них. А щоб захід був більш схожий на свято, для ласунів був сюрприз: з карамельок учасники зробили Герб України.

"Сьогодні у нас дитячий захід - в зв'язку з цим, рекорд повинен бути цікавий, в першу чергу, дітям. А їх завжди вражає щось гарне, яскраве і смачне. Тому і відштовхувалися від цього: потрібно зробити найбільше, найгарніше і найсмачніше, - розповіла організатор сімейного фестивалю "Місто професій" Марина Квітка. 

За розмірами висота Герба склала 3,9 м, ширина - 2,6 м. Такі масштабні параметри державного знака потягнули на рекорд, тож найсолодша емблема потрапила до Книги рекордів України.

"Прийшла заявка, в якій було зазначено: в Дніпрі чергове досягнення. Ми провели експертизу і переконалися, що ніхто нічого подібного в нашій країні не робив. І я спеціалально приїхав, щоб все це зафіксувати", - повідомив представник національного проекту" Книга рекордів України Ігор Підчибій.

Але з'їсти усі солодощі не вдалося, адже для фестивалю карамельна фея лишила 800 цукерочок, інші ж були відправені в зону АТО.

"Більше 3 тисяч цукерок відправляться діткам в зону АТО і нашим захисникам. 200 штук - передамо в благодійний фонд, який допомагає діткам з ДЦП. Ще 500 карамельок віддамо волонтерам, які передадуть їх діткам-переселенцям на честь минулого першого вересня. І близько 200 штук отримають онкохворі дітки ", - розповіли організатори.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...