App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро?

04.09.2016 19:00
Які зміни чекають на Дніпро?

Про те, які зміни чекають Дніпро розповів заступник мера і директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міськради Михайло Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Дніпровську панораму".

На думку експерта найгостріша проблема в сфері ЖКГ - це мости, а також ливневі системи. У місті ніколи за всю його історію не було жодного капітального ремонту мосту.

«У цьому році перекриємо Новий міст. Працюватимуть дві смуги. Ми проведемо ремонт не тільки дорожнього покриття, а й підводної частини, прогонових конструкцій, балок, огорож, зробимо велодоріжки».

Михайло також назвав головні досягнення на даний момент: поточні і капітальні ремонти житлового фонду, запуск 70% всіх непрацюючих ліфтів у Дніпрі.

«Розповім захоплюючий випадок. На Червоному Камені ліфт не працював з 1987 року. Жителі під'їзду зробили в шахті комори. Обладнали перекриття, настелили підлогу і зберігали там консервацію, картоплю. Я приїхав і сказав людям, щоб зносили все. Вони просто не повірили. Все зробили, ліфт працює. Думаю, що жителі Дніпра також оцінили, то як комунальники впоралися з прибиранням снігу. У нас не зупинилася ні одна фура ні на Космічній, ні на Кірова, ні на Петровського. Колапсу не було. Спасибі поліцейським, вони нам дуже допомогли. Було постійне чергування».

Також Михайло Лисенко повідомив, що з наступного року капітальні поточні роботи по вуличному освітленню проведуть з використанням LED-світильників.

«Вони дуже дорогі, але тим не менше вони будуть знижувати навантаження на мережу і трансформатори. Припустимо, річковий порт і Парус: там моторошна ситуація з освітленням».

Також Михайло Лисенко зазначив, що існує проблема з кадрами. Бракує двірників, працівників по ремонту та експлуатації автошляхів. А якщо хто і приходить на роботу, то це переселенці і біженці. Стосовно платоспроможності населення, то експерт заявив, що вона поки не впала.

«Квартири ніхто забирати не буде. Є кілька позовів в судах по жілпомещеніям в центрі міста. Але чому господарі не платять, не знаю. Це їм по кишені».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...