App Store Google Play

Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

04.09.2016 13:00
Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

Суд визнав укладеним договір між КП «Спорт-Дніпро» і ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю лайн» про придбання мініфутбольних полів на суму 6,43 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 серпня.

Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Наші Гроші.

У жовтні 2015 р. КП «Спорт-Дніпро» акцептувало пропопозиції «Н’ю лайн» щодо придбання 7 мініфутбольних полів. Площа одного майданчика 924 м². Закупівля також включає придбання огорож і футбольних воріт.

Згодом КП «Спорт-Дніпро» повідомило переможця торгів про неможливість укласти договір, оскільки ТОВ «Меркурій Капітал ЛТД» подало скаргу в Антимонопольний комітет. Пізніше АМКУ зобов’язав КП «Спорт-Дніпро» відмінити закупівлю.

У травні 2016 р. «Н’ю лайн» через суд скасувала рішення АМКУ, яким замовника зобов’язали скасувати тендер. Суд зазначив, що «Меркурій капітал ЛТД» взагалі не подавав пропозицій для участі в тендері, а тому його права не були порушені. Крім того, коли АМКУ скаргу задовольнив, «Меркурій капітал ЛТД» її відкликав.

Після цього «Н’ю лайн» звертався до комунальників щодо укладення договору, але отримав відповідь, що 30-денний строк для його підписання уже сплив.

Однак суд вирішив, що строк для підписання договору не порушено, оскільки його перебіг зупинявся у зв’язку з оскарженням результатів закупівлі.

Суд визнав вимоги «Н’ю лайн» обґрунтованими. Датою укладання договору має бути дата набуття рішенням законної сили.

10-денний термін на апеляційне оскарження уже сплив. Інформації про апеляції на сайті «Судова влада» немає. Відтак рішення мало б набути законної сили.

Власниками ТД «Н’ю лайн» є Павло Кільовий і Ольга Кільова. «Меркурій капітал ЛТД» раніше належало Анжелі Мироновій з Дніпра. Віднедавна фірма змінила адресу на Миколаїв і її засновницею значиться Ніна Сердюк з м.Токмак, Запорізької області.

Нагадаємо, що школярі Дніпра до нового навчального року отримали 7 нових футбольних міні-полів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...