App Store Google Play

У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

03.09.2016 08:00
У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

До свята 1 вересня активісти Громадянської мережі ОПОРА підготували для дніпровської молоді урок з енергоефективності у житловому секторі.

У коворкінг центрі НУМО відбулась інформаційна зустріч представників ОПОРИ зі студентами міста. Молодь зібралась для того, щоб дізнатись про способи енергоощадності у багатоквартирних будинках. З огляду на те, що літо вже минуло і попереду опалювальний сезон, а тарифи на житлово-комунальні послуги з початку осені знову підвищились, актуальним залишається проведення роз’яснювальних лекцій серед населення, що допоможе мешканцям висоток зекономити гроші.

Під час заходу місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розповів присутнім про доступні способи економії електроенергії, блакитного палива, води та тепла у житлових приміщеннях. Він акцентував увагу на тому, що вчасно вимкнуте світло, електроприлади та зарядні пристрої допоможуть заощадити дорогі кіловати. А заміна ламп розжарювання на LED лампи дозволить щомісячно зберігати близько 75% електрики.

Деяких учасників зустрічі цікавила інформація про те, де можна отримати грошову допомогу для ремонтних робіт в будинку, що в подальшому допоможуть використовувати менше тепла, води та інших комунальних благ. Тому Вадим Головченко також розповів про умови урядових та міських програм підтримки енергоефективних проектів у багатоповерхівках.

«Ми пояснювали, як на практиці можна модернізувати багатоповерхівку. Сьогодні багато молоді винаймає житло, прагне жити самостійно. Тому тягар зростання тарифів стосується не тільки старшого покоління, а й наших студентів. Тому ми акцентували увагу на тому, як витрачати менше, при цьому зберігаючи комфорт у приміщенні», – зазначив Вадим Головченко.

Для того, щоб краще запам’ятати отриману інформацію, активісти роздали аудиторії буклети, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...