App Store Google Play

На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

02.09.2016 11:00
На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

Аби привернути увагу населення до впровадження енергоефективних заходів, 28 серпня активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційні зустрічі в трьох містах-партнерах проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - в Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді.

«Незабаром настане холодний сезон, що призведе до збільшення використання електрики, а початок опалювального періоду відзначиться збільшенням сум у платіжках за тепло. Крім того, орієнтовно через два місяці завершиться період зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Тому проведення заходів з енергоефективності у власному будинку актуально саме сьогодні, до початку опалення будівель», -  наголосили представники Громадянської мережі ОПОРА.

Мешканцям Дніпропетровської області розповіли про особливості термомодернізації будівель та державних програмах, які дозволяють заощаджувати кошти завдяки співфінансування впровадження енергоефективних заходів. З огляду на велику вартість проведення таких робіт, людей особливо цікавили умови отримання «теплого кредиту».

«Останні два роки істотно підвищились тарифи для населення на житлово-комунальні послуги та енергоресурси: на воду, електрику, газ. Це суттєво впливає на сімейний бюджет. Під час цієї інформаційної кампанії в містах-партнерах проекту USAID намагаємося привернути увагу жителів багатоквартирних будинків до раціонального використання енергоресурсів, і наводимо приклади заходів з енергоефективності, які необхідно провести для зменшення витрат на оплату комунальних послуг », - повідомив місцевий координатор житлово-комунальних і енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Крім того, в Дніпрі Вадим Головченко розповів про спеціалізовані торгівельні центри, в яких можна придбати енергоефективні матеріали і оформити кредит за державною програмою.

Всі учасники інформаційних зустрічей отримали буклети з інформацією про урядових програмах підтримки енергоефективних заходів, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...