App Store Google Play

У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

01.09.2016 15:40
У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

Розпочався новий навчальний рік. Діти після довготривалого відпочинку вирушили до навчальних закладів здобувати знання.  Для того, щоб дорога до шкіл Дніпропетровщини була безпечною, працівники поліції несли службу біля учбових закладів, особлива увага приділялась навчальним закладам розташованим в безпосередній близькості від проїзної частини дороги.

Сьогодні співробітники відділу безпеки руху та управління патрульної поліції у м. Дніпро провели спільну акцію "Безпечний перехід", яка мала на меті привернути увагу як дорослих, так і школярів до необхідності неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Уранці поліцейські зустрічали школярів біля пішохідного переходу перед дніпровською школою № 17. Місце проведення заходу було вибране не випадково, адже світлофора в цьому місці немає, рух транспорту дуже жвавий, та нажаль, далеко не всі водії гальмують, щоб пропустити пішоходів.
Тож, поліцейські пильно стежили за водіями та забезпечували безпеку на небезпечній ділянці, щоб школярі мали змогу безпечно встигнути на святкову лінійку.

Не оминали увагою і юних пішоходів, кожен з яких отримав яскраву листівку з корисними порадами про безпеку дорожнього руху. В свою чергу школярі обіцяли правоохоронцям гарно навчатися та дотримуватися законів дорожньої азбуки.

Більшість школярів переходили проїжджу частину строго по пішохідному переходу. Але були й такі (найчастіше старшокласники), які перебігали дорогу в недозволеному місці. З порушниками проводилися профілактичні бесіди, вони вислуховували короткі настанови від поліцейських, які доводили на прикладах, що дорога вимагає відповідальності.

Спілкувалися правоохоронці і з батьками, звертаючись до них з проханням постійно нагадувати своїм дітям правила безпечної поведінки на дорозі та власним прикладом навчати малечу безпечної поведінці на вулично-шляховій мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...