App Store Google Play

Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували

29.08.2016 21:00
Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували
У дніпровському театрі опери та балету стартує новий сезон. Історичні епопеї, комедії та чуттєвий балет – тут готують вистави на будь-який смак.

Новий сезон 16 вересня відкриє опера «Князь Ігор». Протягом трьох годин глядачі спостерігатимуть за однією з яскравих сторінок історії Київської Русі ХІІ століття. Про боротьбу за рідну землю, відданість та кохання - початок о 19:00. Вартість квітка – від 30 до 200 гривень.

Для відвідувачів підготували комічну оперу «Піратський трикутник». Це історія про молоду господиню готелю Риту, яка тримає свого чоловіка Беппо під каблуком і нещадно б’є з будь-якого приводу. Одного дня до них у гості навідується колишній чоловік героїні – пірат Гаспар. Чим все завершиться – дізнайтесь 17 вересня о 18.00. Вартість квітка – також від 30 до 200 гривень.

Красиву історію кохання, у якій є і зрада, і містика, і смертельний поєдинок, можна буде побачити у театрі 18 вересня о 18:00. На гостей очікує балет «Лебедине озеро». Вартість квітка – у звичних межах.

22 вересня о 17.00 балет «Шопініана» відкриє для поціновувачів мистецтва світ невичерпної танцювальної фантазії, яскравих костюмів та запальної музики. Вартість квітка – від 30 до 120 гривень.

Оперу «Травіата» запланували на 23 вересня. Історію про «куртизанку з серцем» можна буде побачити о 19:00. Вартість квітка – традиційно від 30 до 200 гривень.

Театр опери та балету знаходиться на пр. Яворницького, 72-а (колишній пр. Карла Маркса).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...