App Store Google Play

Як зробити бізнес успішним та прибутковим: ДніпроОДА та Рада Європи організували корисний тренінг для переселенців

26.08.2016 19:30
Як зробити бізнес успішним та прибутковим: ДніпроОДА та Рада Європи організували корисний тренінг для переселенців

Які регіональні особливості ведення бізнесу на Дніпропетровщині, як вибудувати успішну систему продажів, працювати з контролюючими органами та зробити власну справу прибутковою. Все це та багато іншого – на практичному семінарі від ДніпроОДА та Ради Європи, який стартував сьогодні. Протягом двох днів корисні поради даватимуть представники влади, досвідчені бізнес-тренери та успішні підприємці.

«За офіційними даними на Дніпропетровщині – майже 80 тисяч переселенців, за неофіційними – більше 100 тисяч. Це люди, які вимушені починати все з початку. Одні шукають нову роботу. Інші мають сили та бажання заснувати й розвивати власну справу. Проте часто для цього їм просто не вистачає спеціальних знань. Відтак ми регулярно організовуємо практичні семінари з бухгалтерії, фінансових питань, планування бізнесу. Таким чином вирішуємо проблему зайнятості переселенців та стимулюємо розвиток економіки регіону», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Тренінг «Бізнес-інтеграція переселенців у Дніпропетровській області» зібрав понад півсотні слухачів. Серед учасників тренінгу – Тетяна Іваниця. Жінка родом з Донецької області, де мала власний бізнес в сфері торгівлі. У 2014-му через війну його довелося закрити.

«Я переїхала до Новомосковська та все почала з нуля. У 2015-му отримала грант та відкрила новий бізнес – крамницю з товарами для творчості, - розповіла вона. – Я завжди беру участь у всіх тренінгах, вважаю їх корисними. Й цього разу хочу отримати нові знання, щоб розвивати власну справу. Все в наших руках. Не потрібно чекати, коли тобі дадуть рибу, потрібно брати вудку і ловити її».

Спікери тренінгу – представники влади, фіскальної служби, центру зайнятості, регіональної Ради підприємців, досвідчені бізнес-тренери та успішні бізнесмени. Вони розказують про регіональні можливості ведення бізнесу, як побудувати систему продажів та зробити власну справа прибутковою. Насамкінець учасникам запропонують бізнес-гру. Потрібно буде змоделювати ситуацію: як відкрити бізнес з нуля та зробити його успішним.
«Моє завдання – вселити учасникам тренінгу впевненість, що бізнес можна і потрібно вести в Дніпропетровській області. Але робити це слід правильно і законно. Я даватиму тільки практичні поради», - поділився адвокат, один зі спікерів тренінгу Андрій Прокопенко.

Тренінг для переселенців – це частина проекту Ради Європи «Посилення захисту прав переселенців в Україні». В планах й надалі проводити подібні практичні семінари.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...