App Store Google Play

Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

26.08.2016 17:20
Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

Медичні ліжка, матраци, приліжкові тумби, інвалідний візок, операційна безтіньова лампа, екран для зчитування радіологічних знімків. Це тільки частина обладнання, яке отримав центр хірургії кисті Дніпровської міської лікарні №16. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

"Дніпропетровщина – прифронтова область, до якої направляють поранених бійців із зони АТО. Роль сучасного медичного обладнання важко переоцінити. Щоб забезпечити лікарні регіону всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – "Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна". Результат нашої співпраці – це не просто близько 100 одиниць отриманого обладнання, а сотні врятованих життів", - зазначив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Обладнання та інструменти, які надходять із Франції, розподіляють між різними медичними закладами області. Чергову партію передали центру хірургії кисті 16-ої лікарні.

"Центр хірургії кисті у нашій лікарні обслуговує 5 областей країни. За час АТО заклад прийняв з півтисячі бійців, 243 з яких – з пораненнями кисті різної складності. Обладнання та інструменти не витримують такого навантаження і потребують регулярної заміни. Отримана допомога – дуже важлива", - розповів головний лікар 16-ї лікарні Віктор Вишневський.

Дніпровській міській лікарні № 16 передали 48 одиниць обладнання та понад 5 кг хірургічних інструментів.

"Сьогодні ми отримали важливе й необхідне обладнання. Наприклад, безтіньова лампа незамінна під час проведення складних операцій на кисті. Вона дозволяє роздивитися найдрібніші деталі", - зазначив завідувач міжобласного центру хірургії кисті 16-ї лікарні Сергій Білий.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із "Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна" по забезпеченню медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. Французьку гуманітарну допомогу вже отримали 3 медзаклади області. 

Як повідомлялося раніше, з нагоди Дня Незалежності норвежці подарували лікарні Дніпра обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...