App Store Google Play

На Дніпропетровщині продовжується викриття злочинної групи екс-заступника голови міськради

25.08.2016 12:30
На Дніпропетровщині продовжується викриття злочинної групи екс-заступника голови міськради

Працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області спільно зі слідчими прокуратури області встановлено причетність третьої особи-високопосадовця до злочинної діяльності екс-заступника голови міськради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УЗЕ в Дніпропетровській області.

Злочинна група яка підозрюється у вчиненні службових зловживань, на чолі з екс-заступником голови міськради, 22 серпня 2016 року поповнилася на одного високопосадовця.

Таким чином, до злочинної групи увійшли: безпосередньо колишній перший заступник голови міськради, колишній начальник одного з департаментів міськради та її заступник.

Співучасники підозрюються у завданні збитків державі у сумі понад 18,3 мільйони гривень за злочинні діяння, пов’язані з укладанням договорів з оформлення пайової участі забудовників з створення інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Наразі судом обрано запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання екс-заступнику голови міськради та заступнику начальника департаменту, а відносно колишнього начальника департаменту міськради – домашній арешт.

Нагадаємо, заступнику голови міськради та заступнику начальника департаменту міськради було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень раніше, 9 та 15 серпня відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...