App Store Google Play

Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

24.08.2016 09:30
Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

На традиційній серпневій нараді в Дніпропетровській облдержадміністрації педагоги області обговорили зміни та плани майбутнього навчального року і повідомили про готовність до роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ОДА.

Майже 30 тисяч педагогів Дніпропетровщини стали до роботи. Наразі вони готуються до нового навчального року: вивчають нові методичні вказівки, а також готують школу до прийому дітей. Вже 95% шкіл підписали всі акти готовності до навчального року.

«Якісна освіта – це запорука гідного майбутнього нашої країни. Сучасний світ постійно змінюється. Тож нині перед педагогами стоїть складна задача – кожен день викликати у дітей бажання навчатися, пізнавати нове протягом усього життя. Цьому має сприяти і шкільна, і позашкільна освіта. Сьогодні педагоги з усіх куточків нашої області стають до роботи. За тиждень навчальні заклади регіону відкриють двері для сотень тисяч дітей. Наша спільна мета – привчити їх не просто накопичувати знання, а й застосовувати їх у житті», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Цьогоріч принципових змін зазнала початкова освіта. Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати. Більше уваги приділятимуть усному мовленню. Нові методичні вказівки для вчителів вже з’явились на затвердженому МОН сайті ed-era і відтепер за програмою першачків можуть слідкувати і батьки.

За новими правилами малюки писатимуть олівцями, вчителі зможуть відмовитися від червоної пасти, а інформація про оцінки і успіхи школярів буде конфіденційною і доступною тільки самому учню та його батькам. 

«Підготовка до 1 вересня йде активно. Вчителі опановують новий підхід до навчально-виховного процесу, очікують зустрічі з дітьми. Закінчуємо й ремонт шкіл», - розповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади Ольга Комишан. 

Цього літа в області ремонтують 785 навчальних закладів. Встановлюють металопластикові вікна, замінюють системи опалення, оновлюють будівлі. Всі вони будуть готові до нового навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...