App Store Google Play

Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

24.08.2016 16:30
Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

На День Незалежності України сотні дніпрян зібралися на Січеславській Набережній, аби помилуватися на рідкісне видовище - парад яхт.

Офіційно захід назвали регатою, проте спортсмени не змагалися між собою, а просто дефілювали на різноманітних плавучих засобах перед усміхненими городянами. Святкова регата відбулася з одночасним виходом на воду спортивних суден з державною символікою.

Захід розпочався близько 12:00 в акваторії Дніпра на шостому причалі. Більше 40 крейсерсько-гоночних вітрильних суден з відомими яхтсменами взяли участь в регаті.

«Парад яхт з яскравими вітрилами – видовище надзвичайне. Це настільки захоплює, що й не помічаєш скільки часу вже тут стоїш», - коментує глядачка Ганна.

Серед учасників крейсерській групи неодноразові чемпіони і призери світових та європейських змагань, майстри спорту міжнародного класу.

Кількість кораблів-учасниківв сьогоднішньої регати в рази збільшилася в порівнянні з минулими роками. Сотні глядачів у цей святковий день отримали максимально позитивні емоції і вражаючі спогади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...